Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WYNIKI PUCHAR POLSKI 2010 GÓRA ŚW. ANNY 2010

GÓRA ŚW. ANNY 2010

GÓRA ŚW. ANNY KOBIETY MID 2010

NUMER

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

CZAS

MIEJSCE

61

Jolanta

Kałat

Sokół

5:28:00

1

76

Magdalena

Kyrcz

 

5:32:00

2

35

Ewa

Skrabek

Belgspeed

6:23:14

3

70

Joanna

Kędzior

Malamuty

6:27:00

4

92

Magdalena

Krywult

Prestor Team

6:27:00

4

89

Ludwina

Machała

PrestorTeam

6:27:00

4

91

Małgorzata

Kajstura

Prestor Team

6:27:00

4

67

Edyta

Langer

Malamuty

6:41:00

5

27

Agnieszka

Gonsowska

Malamuty

6:41:00

5

60

Magdalena

Soroka

 

7:04:00

6

84

Ewa

Pache

Belgspeed

7:31:00

7

85

Agnieszka

Pache

Belgspeed

7:31:00

7

82

Weronika

Golińska

Travois

7:37:30

8

97

Ewa

Opałka

Travois

7:37:30

8

52

Dorota

Liszczok

Malamuty

7:37:30

8

25

Jolanta

Błaszczyk

Malamuty

7:37:30

8

77

Monika

Garyga

Travois

7:37:30

8

119

Małgorzata

Kita

 

8:22:15

9

23

Anna

Rolicka

Belspeed

7:40:00

10

26

Agnieszka

Giza

 

7:40:00

10

16

Justyna

Dubiel

Cze-Mi

8:48:00

11

15

Agnieszka

Mirek

Cze-Mi

8:48:00

11

51

Milena

Klupś

Malamuty

9:03:00

12

66

Agnieszka

Kozakowska

 

11:16:00

13

41

Monika

Stefanek

Cze-Mi

 

NU

GÓRA ŚW. ANNY MĘŻCZYŹNI MID 2010

NUMER

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

CZAS

MIEJSCE

90

Marcin

Nagórski

Prestor Team

5:01:00

1

100

Tomasz

Waszkiewicz

Prestor Team

5:23:00

2

55

Tomasz

Ruczaj

 

5:29:00

3

28

Piotr

Dobrowolski

Belgspeed

5:32:00

4

112

Grzegorz

Klabisz

 

5:50:00

5

36

Andrzej

Skrabek

Belgspeeg

6:23:14

6

8

Piotr

Dąbrowski

Kropitjang

6:27:00

7

45

Jarosław

Żurawski

 

6:40:00

8

120

Leszek

Kita

 

6:40:00

8

83

Marek

Pache

Belgspeed

7:31:00

9

53

Krzysztof

Wróbel

 

7:38:30

10

22

Krzysztof

Wrzeszcz

Cze-Mi

8:22:15

11

14

Norbert

Koczwara

Cze-Mi

8:48:00

12

13

Waldemar

Mirek

Cze-Mi

8:50:00

13

56

Bernard

Kaszta

Cze-Mi

8:50:00

13

50

Łukasz

Hucz

Dogtrekking

9:03:00

14

65

Tomasz

Kumański

 

11:15:00

15

42

Jacek

Stefanek

Cze-Mi

 

NU

48

Przemysław

Piechowiak

Przemk.sfora

 

NU

49

Robert

Bryksa

Belgspeed

 

NU

57

Mariusz

Motyka

 

 

NU

64

Mateusz

Rebeś

Belgspeed

 

NU

102

Tomasz

Osojca

 

 

NU

113

Paweł

Bonk

Dogtrekking

 

NU

GÓRA ŚW. ANNY RODZINA 2010

NUMER

IMIĘ

NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

59

 

Michał

Radosław

Włosik

Włosik

5:14:42

1

114

 

Jacek

Karolina

Krzywoń

Krzywoń

6:27:00

2

54

 

Katarzyna

Dariusz

Wernik

Wernik

6:41:00

3

68

 

Katarzyna

Adam

Czyżak

Czyżak

7:03:50

4

37

 

Anna

Małgorzata

Sławińska

Sławińska

7:38:30

5

111

 

Anna

Agnieszka

Zioberska

Sobiniewicz

7:38:30

5

101

 

Barbara

 

Bartosz

Gromulska-Osoica

Gromulski

8:30:00

6

69

 

Mariusz

Karolina

Wota

Wota

 

NU

74

 

Sebastian

Agata

Barszowski

Barszowska

 

NU

 

Sponsorzy

Oficjalni Partnerzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl