Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WYNIKI PUCHAR POLSKI 2010 PRZESIEKA 2010

PRZESIEKA 2010

PRZESIEKA KOBIETY LONG 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 111 Jolanta KAŁAT sokół (byle się nie zgubić:) KUFEL - ESD 06:19:34
2 103 Małgorzata PORC travois DRAKO - Siberian Husky 06:45:28
3 108 Agnieszka GONSOWSKA malamuty NATKA - Coctail Mix 07:16:22
4 110 Anna CHEĆKO malamuty LUPUS - Alaskan Malamute 08:12:17
5 107 Paulina NACIĄŻEK malamuty DIESEL - Alaskan Malamute 08:32:26
6 101 Edyta LANGER malamuty SAGITO - Alaskan Malamute 09:38:03
7 102 Agnieszka GIZA   PERUN - Owczarek Niemiecki 09:38:03
8/1M 105 Ewa SKRABEK   Broszka-owczarek belgijski 10:13:24
NU/NO 115 Barbara ADAMCZAK travois TIGRA - Syberian Husky 00:00:00

PRZESIEKA MĘŻCZYŹNI LONG 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1/1M 106 Przemysław PIECHOWIAK przemkowa sfora SABA - Owczarek Niemiecki 04:58:12
2 112 Robert MRÓZEK cze-mi TEQUILA - ON 06:19:34
3 109 Piotr DOBROWOLSKI belgspeed OSA - HOVAWART 06:22:49
4 114 Tomasz WASZKIEWICZ prestor team BAHIIYYA - Owczarek Francuski Briard 07:16:22
5/2M 104 Andrzej SKRABEK   Aragorn- owczarek belgijski 10:13:28

PRZESIEKA KOBIETY MID 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 1 Joanna KĘDZIOR malamuty SZAMAN - Alaskan Malamute 04:40:01
2 29 Agata ZIELIŃSKA   JAGA - Border Collie LIMA - Border Collie 05:39:32
3 7 Dorota LISZCZAK malamuty AYRON - Siberian Husky 05:39:45
4 8 MIlena KLUPŚ malamuty TEEGAN - Alaskan Malamute 05:40:35
5 23 Joanna KOPCZYŃSKA-BABUT belgspeed GABI - Owczarek Belgijski Groenendael MAJA - Owczarek Belgijski Tervueren 06:07:08
6 26 Joanna JAGODZIŃSKA gang cety FILOFANY - Welsh Corgi Cardigan 06:08:52
7 13 Weronika GOLIŃSKA travois SYRIUSZ - Chart Rosyjski Borzoj 06:24:02
8 14 Katarzyna MAZUR travois ANUKA - Husky 06:24:03
9 4 Joanna PIRÓG malamuty MAMBI - Alaskan Malmute 06:31:25
10 12 Monika FLORCZYK   SAMIRA - Alaskan Malamute 06:31:34
11 20 Irena JURKOWSKA   SAMBA - Flat Coated Retriever 06:54:25
12 25 Anna POL gang cety QUINKIN - Australian Cattle Dog COOL'N - Welsh Corgi Cardigan 08:48:42
13/1M 27 Elżbieta BILSKA gang cety CETI - Australian Cattle Dog 08:48:42
14 19 Magdalena ŁAZARSKA   KRAKSA - Mix Owczarka 08:49:08
15/1M 2 Iwona STEFANEK cze-mi MAX - Syberian Huski 10:52:01
16 10 Monika STEFANEK   VIRGO - Samojed 10:58:05
PK 17 Anna HAZUBSKA zbóje morfeusza RAFA - Border Collie 03:50:43
NU/NO 83 Małgorzata KAJSTURA prestor team NESKA - Labrador Retriever 00:00:00
NU/NO 84 Sabina KALBARCZYK belgspeed ROLF - ON 00:00:00
NU/NO 116 Anna ROLICKA belgspeed BEMOL - Beagle EDUR - Beagle 00:00:00
NU/NO 85 Urszula RYBOK belgspeed ORIANA - Owczarek Belgijski Tervueren 00:00:00
NU/NO 86 Agata TROJANOWSKA belgspeed PARAGON - Owczarek Belgijski 00:00:00
NU/NO 81 Aleksandra BIENIEK travois DIANA - Syberian Husky 00:00:00

PRZESIEKA MĘŻCZYŹNI MID 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 18 MAriusz MOTYKA ----- NEKA - Husky Siberian 02:56:27
2 22 Mateusz REBEŚ belgspeed BRAMBOR - Mix 03:03:16
3 15 MARCIN BOGUSŁAWSKI druŻyna szpiku - poznań CIAPO - Syberian Husky 03:29:50
4 16 Paweł ORZECHOWSKI zbóje morfeusza RAFA - Border Collie 03:50:42
5 5 Krzysztof PARADOWSKI   VIGGO - Mieszaniec 04:51:31
6 24 Grzegorz ŚWISZCZ belgspeed JACKIE - JRT 05:09:41
7 9 Robert BRYKSA belgspeed AJAS - Owczarek Belgijski 05:39:57
8 6 Krzysztof WRÓBEL   CARLO - Długowłosy Owczarek Niemiecki 05:59:35
9 21 Grzegorz DUDA   BRITA - Labrador Retriever 06:54:26
10 28 Maciej CYNA gang cety PHI-VESTAVIA - Welsh Corgi Cardigan FILOFANY Sunset - Welsh Corgi Cardigan 08:48:42
11/3M 3 Jacek STEFANEK cze-mi Juta-sh 10:52:01
12 11 Piotr SKRZYPCZYK   Ozon - Siberian Huski 10:58:05
NU/NO 82 Robert DUDA beno team BETKA - Mix 00:00:00
NU/NO 78 Marcin JEZIORSKI nome rzeszÓw BALTO - Siberian Husky 00:00:00
NU/NO 87 Mariusz JOŃCZYK   GIPS - Karelczyk 00:00:00
NU/NO 88 Michał OSTAŁA   FUX - SH 00:00:00
NU/NO 89 Krzysztof PISARCZYK biegiem do mety VIGO - Jamnik Szorskowłosy 00:00:00

PRZESIEKA RODZINA 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Pies / Psy Czas
1 72 Katarzyna, Dariusz WERNIK, WERNIK AYSHA - Alaskan Malamute 04:05:44
2 76 Katarzyna , Jacek OSTROWSKA, HRYNIEWICKI SHEYNA - OB Malinois, VLAD - Hovawart 04:32:23
3 70 MARCIN, ŁUKASZ, KINGA JEZIORSKI,PTAŚ,GAŁUSZKA Balto, Tajga, Duni 05:03:31
4 77 Małgorzata, Marcin WIŚNIOWSKA, WIŚNIOWSKI UDANA - Hovawart, METAXA - Hovawart 05:54:53
5 74 Jacek, Bożena, Karolina KRZYWOŃ, KRZYWOŃ, KRZYWOŃ ŁOWCA - Wilczak czechosłowacki 06:13:12
6 71 Mariusz, Karolina WOTA, WOTA JUNA - Syberian Husky 06:57:25
7 80 Yuki, Rafał, Karen, Leo SORNEK-NAGARE, SORNEK, SORNEK, SORNEK JULA - Owczarek Niemecki 07:07:42
8 73 Tomasz, Sylwia SIWAK, POŁOMSKA TWISTER - Owczarek australijski 07:10:02
9 75 Anna, Wojciech GOGÓŁ, GOGÓŁ MERCI - Hovawart 07:18:09
NU/NO 91 Iwona, Marian BIENIEK, BIENIEK MOLLY - Syberian Husky, MOLLY - Syberian Husky 00:00:00
NU/NO 92 Dorota, Jarosław ŻURAWSKA, ŻURAWSKI OPTIMUS - Mix- owczarek niem/labrador, OPTIMUS - Mix- owczare niem/labrador 00:00:00

 

Sponsorzy

Oficjalni Partnerzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl