Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WYNIKI PUCHAR POLSKI 2010 ZŁOTY STOK 2010

ZŁOTY STOK 2010

ZŁOTY STOK KOBIETY LONG 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 111 Małgorzata PORC travois DRAKO -s. husky 06:42:51
2 110 Anna CHEĆKO malamuty LUPUS - Alaskan Malamute 06:53:22
3 116 Paulina NACIĄŻEK malamuty DIESEL - Alaskan Malamute 07:10:51
4/1M 117 Ewa SKRABEK belgspeed owczarek belgijski- broszka 07:52:29
5 105 Agnieszka GONSOWSKA malamuty NATKA - Coctail Mix 08:18:05
NU/NO 103 Jolanta BŁASZCZYK malamuty MASZA - Alaskan Malamute NADIA - Coctail Mix 00:00:00
NU/NO   Iwona KALSKA   TAJGA - SH 00:00:00
NU/NO 113 Aleksandra PIERON travois RASH - SH 00:00:00

ZŁOTY STOK MĘŻCZYŹNI LONG 2010

1/1M 102 Przemysław PIECHOWIAK przemkowa sfora SABA - Owczarek Niemiecki 04:48:37
2 104 Robert MRÓZEK cze-mi TEQUILA - ON 04:48:40
3 109 Piotr DĄBROWSKI kropitjang BIAłA - Syberian Husky 05:10:18
4 108 Jan GOLEŃ kropitjang SZARA - Syberian Husky 05:15:34
5 106 Piotr DOBROWOLSKI belgspeed OSA - HOVAWART 06:14:18
6 114 Łukasz RAKOWSKI wataha Nafi, Jura- sh 06:40:14
7 115 Tomasz WASZKIEWICZ prestor team BAHIYYA - Owczarek Francuski Briard 06:49:55
8/2M 119 Andrzej SKRABEK belgspeed ARAGORN - Owczarek Belgijski 07:51:53
9 118 Bernard KASZTA cze-mi   08:18:39
10/3M 101 Norbert KOCZWARA cze-mi ROBIN - Siberian Husky 08:18:39
11/4M 107 Waldemar MIREK cze-mi MATARGAN - Siberian Husky 08:18:39
NU/NO 112 Mariusz KOSTRZEWA negro-team Aluk, Stzrała- siberian husky 00:00:00

ZŁOTY STOK KOBIETY MID 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 1 Edyta LANGER malamuty SAGITO - Alaskan Malamute 03:02:18
2 2 Joanna KĘDZIOR malamuty SZAMAN - Alaskan Malamute 03:26:55
3 39 Ludwina MACHAŁA prestor team GIOCONDA - Eurasier 03:27:06
4 68 Barbara KOZŁOWSKA zbóje morfeusza VICO - Beauceon 03:31:44
5 69 Jolanta KAŁAT sokół FOKSI - SH     IśKA - SH 03:38:20
6 21 Anna RODO kropitjang KROPKA - Eurodog 03:38:28
7 58 Magdalena KYRCZ travois MIA - Syberian Husky 03:42:12
8 62 Joanna KOPCZYŃSKA-BABUT belgspeed GABI - Owczarek Belgijski Groenendael 04:01:30
9 43 Małgorzata KAJSTURA prestor team NESKA - Labrador Retriever 04:03:13
10 34 Urszula RYBOK belgspeed ORIANA - Owczarek Belgijski Tervueren 04:04:11
11 36 Sabina KALBARCZYK belgspeed ROLF - ON 04:04:23
12 3 Aleksandra BIENIEK travois DIANA - SH 04:19:55
13 46 Magdalena KRYWULT prestor team ASTARTE - Wilczak Czechosłowacki 04:20:53
14 65 Agata ZIELIŃSKA   JAGA - Bordier Collie LIMA - Borde Collie 04:32:48
15 6 Weronika GOLIŃSKA travois SYRIUSZ - Chart Rosyjski 05:07:58
16 19 Barbara ADAMCZAK travois TIGRA - SYBERIAN HUSKY 05:11:34
17 10 Mirela IMIOŁCZYK ksip zorza ashke- siberian husky 05:11:34
18 50 Maryla CIOŁKA   Pitbull-Humer 05:12:11
19 66 Madalena ŁAPIŃSKA-GĘBAL malamuty KIRA - Syberian Husky 05:30:54
20 37 Milena KLUPŚ malamuty TEEGAN - Alaskan Malamute 05:30:59
21 30 Monika FLORCZYK malamuty SAMIRA - Alaskan Malamute 05:33:43
22 7 Małgorzata WACZYŃSKA   siberian husky-sara 05:33:44
23 15 Agnieszka GIZA   PERUN - Owczarek Niemiecki 06:06:44
24 22 Monika STEFANEK   VIRGO - Samojed 06:06:44
25 17 Anna ROLICKA belgspeed BEMOL - Beagle EDUR - Beagle 06:06:55
26/1M 24 Iwona STEFANEK cze-mi MAX - Syberian Huski 06:42:11
NU/NO   Kalina GRUSZEWSKA   SYRIUSZ - PON 00:00:00
NU/NO   Monika LATOSKA   VIGO - Greyster 00:00:00
NU/NO   Kasia MOŁEK   BAS - Mix 00:00:00
NU/NO   Anna SŁAWIŃSKA   CELLO - Owczarek Niemiecki Długowłosy 00:00:00
NU/NO 8 Magdalena CHOWANIEC 0305 DRAGO - Husky 00:00:00

ZŁOTY STOK MĘŻCZYŹNI MID

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 59 Mariusz MOTYKA ----- NEKA - Husy siberian 02:12:00
2 53 Mateusz REBEŚ belgspeed BRAMBOR - Mieszaniec 02:26:35
3 11 Nikolas IMIOŁCZYK ksip zorza ZORZA - Siberian Husky 02:26:44
4 61 Marek KOCIUBA woszk gronik adventure team ENDI - Owczarek Pirenejski 02:29:37
5 41 Marcin NAGÓRSKI prestor team UBOAT - Foksterier Szorstkowłosy 02:43:08
6 56 Kamil MIKOŁAJEWSKI hajery shilla-sh 02:43:50
7 12 Krzysztof IMIOŁCZYK ksip zorza ZASPA - Siberian Husky 02:53:02
8 60 Adam MOSZYŃSKI zaginieni w akcji ASTERIX - Golden Retriever 03:12:13
9 57 Grzegorz JANOTA hajery sasha-sh 03:18:39
10 63 Krzysztof PARADOWSKI   VIGGO -mix 03:19:53
11 70 Tomasz SZLAGOR sokół NOBA - ESD 03:23:23
12/1M 54 Henryk WYSOCKI hajery sisi/aranda-sh 03:38:24
13 32 Krzysztof WRÓBEL   CARLO - Owczarek Niemiecki Długowłosy 03:53:02
14 64 Grzegorz ŚWISZCZ belgspeed MAJA - Owczarek Belgijski Tervueren 04:01:30
15 28 Robert BRYKSA belgspeed AJAS - Owczarek Belgijski 04:15:15
16/2M 5 Stanisław BOHUŃ   siberian husky-szrama 04:42:55
17 67 Jacek GĘBAL malamuty HAGRID - Alaskan Malamute 05:30:54
18/3M 26 Jacek STEFANEK cze-mi siberian husky- sas 06:42:11
NU/NO   Marcin JEZIORSKI nome rzeszÓw BALTO - Siberian Husky 00:00:00
NU/NO   Łukasz PTAŚ nome rzeszÓw DUMI - Siberian Husky 00:00:00
NU/NO   Andrzej ROBAKOWSKI   REX - Mix 00:00:00
NU/NO   Mariusz SZCZEPANIAK   TOFIK - Spaniel 00:00:00
NU/NO   Dawid SZYSZKO   DINX - Jamnik 00:00:00
NU/NO   Jakub ŁUKOWSKI   SCHILA - Husky Syberjan 00:00:00
NU/NO   Wiktor ŁUŻEWSKI   NITRO - Mix 00:00:00

ZŁOTY STOK RODZINA 2010

Miejsce Numer Imiona Nazwiska Pies / Psy Czas
1 96 Piotr, Aleksandra WAJDA, WAJDA LUNA - Husky syberian, LOYD - Pointer 02:38:31
2 78 Sebastian, Agata BARSZOWSKI, BARSZOWSKA CALGARYSNOW - Alaskan Malamute 02:48:08
3 88 Katarzyna, Dariusz WERNIK, WERNIK AYSHA - Alaskan Malamute 03:02:21
4 95 Katarzyna , Jacek OSTROWSKA, HRYNIEWICKI VLAD - Hovawart 03:25:59
5 91 Łukasz, Paweł SEIFFERT, SEIFFERT KORA - Malinos 03:38:20
6 71 SŁAWOMIR, EDYTA KOLENKIEWICZ, TYBURSKA SURI - ALASKAN MALAMUTE 03:52:25
7 93 Łukasz, Marcin PTAŚ, JEZIORSKI dumi- s. husky˛balto- s, husky 03:52:25
8 74 Dorota, Jarosław ŻURAWSKA, ŻURAWSKI OPTIMUS - Mix, OPTIMUS - Mix 04:12:18
9 98 Jacek , Bożena KRZYWOŃ , KRZYWOŃ ŁOWCA - Wilczak czechosłowacki 04:20:10
10 92 Iwona, Marian BIENIEK, BIENIEK MOLLY - Siberian husky 04:24:51
11 99 Artur, Zuzanna ZWIERZYŃSKI, ZWIERZYŃSKA ZORKA - Golden mix, ZORKA - Golden mix 04:32:48
12 75 Anna, Wojciech GOGÓŁ, GOGÓŁ MERCI - Hovawart 04:37:30
13 94 Wojciech, Małgorzata GLOC, GLOC AKI - Bokser, TIGRA - Bokser 05:13:06
14 100 Anna, Małgorzata SŁAWIŃSKA, SZMACIARZ Celloo-owczarek niemiecki 06:06:01
NU/NO 97 Rafał, Kamil BUDZYŃSKI, BUDZYŃSKI KORA - Labrador 00:00:00
NU/NO 0 Michał, Wiktoria JEŻEWSKI, JEŻEWSKA WIKING - Husky 00:00:00
NU/NO 0 Urszula, Rafał KIDAWA, KIDAWA KREDKA - Mix, KREDKA - Mix 00:00:00
NU/NO 0 Aleksandra, Kamil ZAWADZKA, KULPA ARIS - Alaskan Malamute

 

Sponsorzy

Oficjalni Partnerzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl