Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WYNIKI PUCHAR POLSKI 2010 PAWEŁKI

PAWEŁKI

PAWEŁKI KOBIETY LONG 2010

Miejsce Imię Nazwisko Pies/Psy Team Czas
1 Olga WŁODARCZYK Lester- alaskan malamute˛ Malamuty 06:59:56
2 Małgorzata PORC Prako-SH Travois 07:02:11
3 Aleksandra PIERON Rash- SH Travois 07:02:14
4 Anna CHEĆKO  Lupus- Alaskan Malamut Malamuty 07:49:15
5 Jolanta BŁASZCZYK  Masza - alaskan malamut ˛Nadia- kundel  Malamuty 12:28:01
6 Agnieszka GONSOWSKA Natka- coctail mix Malamuty 12:28:01
7 Paulina NACIĄŻEK Diesel- Alaskan Malamut,  Malamuty 12:28:01
8 Jana WIŚNIEWSKA NIKITA Sausimayok Alaskan Malamute Klub Malamuta (KRAM) 12:47:32
NU Edyta LANGER Saggi- Alaskan Malamut  Malamuty 00:00:00

PAWEŁKI MĘŻCZYŹNI LONG 2010

1 Robert MRÓZEK  Tequila- owczarek niemiecki Cze-mi 04:56:13
2 Jan GOLEŃ Szara- siberian husky Kropitijang 05:11:49
3 Piotr DĄBROWSKI Biała- Syberian husky Kropitijang 05:11:50
4 Tomasz MANTAS Hudson- AM Malamuty 05:37:46
5 Piotr DOBROWOLSKI Osa- hovawrd Artemis 05:43:46
6 Tomasz WASZKIEWICZ Bahiyya- owczarek francuski biard Prestor team 06:30:11
7/M1 Andrzej SKRABEK Aragorn- owczarek belgijski Belgspeed 08:19:03
8/M2 Waldemar MIREK Matargan- siberian husky Cze-mi 08:19:26
9/M3 Norbert KOCZWARA Robin- siberian husky Cze-mi 08:19:28
10 Mariusz FABISZAK SNOWY BLODWYN Sausimayok Alaskan Malamute Klub Malamuta (KRAM) 12:47:32

PAWEŁKI MID KOBIETY 2010

Miejsce Imię Nazwisko Pies/Psy Drużyna Czas
1 Jolanta KAŁAT Foxy- husky˛Iśka- husky Sokół 02:37:20
2 Anna RODO Kropka- eurodog Kropitijang 02:43:49
3 Adrianna HURAS Negra- mix   03:15:11
4 Joanna KĘDZIOR   Malamuty 03:55:14
5 Barbara KOZŁOWSKA Vico de Sainte Petronille - beauceron Zbóje Morfeusza 04:02:18
6 Joanna PIRÓG Mambi- Alaskan Malamute Malamuty 04:08:14
7 Joanna PERCHALUK Lena- owczarek belgijski groenendeal˛Fabia- owczarek belgijski groenendeal Belgspeed 04:13:28
8 Karolina ZWIEFKA Scooby- owczarek niemiecki   04:15:46
9 Agata ZIELIŃSKA Lima- border collie˛Jaga- border collie   04:17:07
10 Monika GARYGA Baski- siberian husky Travois 04:23:16
11 Kyrcz MAGDALENA Mia- sh Travois 04:23:17
12 Joanna PIOTROWSKA Axa- Mix˛Emma- cocker spaniel angielski   04:25:08
13 Joanna KOPCZYŃSKA- BABUT Gabi- owczarek belgijski groenendeal˛Maja- owczarek belgijski trvueren Belgspeed 04:34:39
14 Aleksandra BIENIEK   Travois 04:46:08
15 Małgorzta KAJSTURA Neska- labrador retriver   04:53:21
16 Magdalena KRYWULT Astarte- wilczak czechosłowacki Prestor team 04:53:21
17 Milena KLUPS   Malamuty 04:54:13
18 Dorota LISZCZAK  Ayron- syberian husky Malamuty 04:54:14
19 Mirela IMIOŁCZYK Tiara- siberian husky Ksip Zorza 05:04:22
20 Katarzyna ZIAJA Asan- siberian husky Polarex 05:05:25
21 Agnieszka GIZA Perun- ON   05:06:19
22/M1 Iwona STEFANEK Max- siberian husky Cze-mi 05:06:29
23/M2 Barbara MIREK Sas- siberian husky Cze-mi 05:08:48
24 Anna ROLICKA Bemol- beagle˛Edur- beagle Belgspeed 05:27:19
25 Małgorzata KASIARZ Sampo- flat coated retriver   05:27:19
26 Agata TROJANOWSKA Paragon- owczarek belgijski Groendael Belgspeed 05:27:22
27 Weronika GOLIŃSKA  Syriusz- borzoj Travois 05:57:07
28 Katarzyna MAZUR Anuka- husky Travois 05:57:08
29 Magdalena KRULIK Towarzysko-owczarek niemiecki długowłosy   06:59:56
NU/NO Anna BAJER Drop- eurodog˛Czajka- eurodog Kropitijang 00:00:00
NU/NO Anna BOCHNIARZ Reksio - bokser Bochniarz team 00:00:00
NU/NO Kinga GAŁUSZKA Misiek- mix husky˛Tajga- siberian husky   00:00:00
NU/NO Anna MARSZYCKA Morgan- hovard   00:00:00
NU/NO Kamila MIELCZAREK  Zara- beagle   00:00:00
NU/NO Małgorzata SZMACIARZ PK- PK   00:00:00
NU/NO Anna SŁAWIŃSKA Cello- owczarek niemiecki   00:00:00
NU/NO Ewa WYSOCKA Sissi- SH Hajery 00:00:00

PAWEŁKI MĘŻCZYŹNI MID 2010

Miejsce Imię Nazwisko Pies/Psy Drużyna Czas
1 Mateusz REBEŚ Brambor- mieszaniec Belgspeed 02:44:20
2 Mariusz MOTYKA     02:53:12
3 Nikolas IMIOŁCZYK ZOJA-siberian husky˛ZASPA-siberian husky Ksip Zorza 02:54:35
4 Krzysztof IMIOŁCZYK DAFNE-siberian husky Ksip Zorza 02:58:59
5 Mariusz KOSTRZEWA strzała-sh˛aluk-sh Negro- team.pl 02:59:26
6 Marcin NAGÓRSKI UBOAT-foksterier szorstkowłosy Prestor team 03:14:36
7/M1 Jarosław HURAS RASTA-owczarek niemiecki   03:15:16
8 Paweł BARAN ALBA-mix   03:15:20
9 Adam MOSZYŃSKI ASTERIX-golden retriever Zaginieni w akcji 03:20:32
10 Paweł ORZECHOWSKI Anima Spidy Gonzales - border collie Zbóje Morfeusza 03:25:40
11/M2 Henryk WYSOCKI Sasha- SH Hajery 03:55:56
12 Krzysztof PARADOWSKI Viggo- mieszaniec   04:00:16
13 Robert BRYKSA AJAS-owczarek belgijski Belgspeed 04:13:28
14 Kamil MIKOŁAJEWSKI Shila- SH Hajery 04:15:29
15 Rafał ORDZA AKSA-owczarek niemiecki   04:15:50
16 Grzegorz ŚWISZCZ Jackie- jack rusel terrier Belgspeed 04:34:39
17 Grzegorz STELMACHOWSKI CZAMBOR-Ceskoslovensky Vlcak   04:46:29
18 Iwona, Marian BIENIEK   Travois 04:48:43
19 Damian RESZKA ZORRO-siberian husky Ksip Zorza 05:04:21
20 Szymon JOCHEMCZYK Pedro- siberian husky Polarex 05:05:29
21/M3 Jacek STEFANEK Virgo- samoyed Cze-mi 05:06:29
22 Krzysztof WRÓBEL CARLO-owczarek niemiecki długowłosy   06:59:54
23 Marcin WÓJCIK TOWARZYSKO-owczarek niemiecki długowłosy   06:59:55
NU/NO Rafał BUDZYŃSKI KORA-LABRADOR Prestor team 00:00:00
NU/NO Marcin JEZIORSKI Balto- siberian husky Nome RzeszÓw 00:00:00
NU/NO Grzegorz KRAWCZYK Vadim -  hovawart   00:00:00
NU/NO MAREK LACHERA INCLUZIVE-owczarek francuski briard Prestor team 00:00:00
NU/NO Michał NIECZYTAIŁOW RADA-prawie jak pointer Drink team 00:00:00
NU/NO Robert ORGASIŃSKI Beniamin- Berneńczyk Grabert 00:00:00
NU/NO Tomasz OSOJCA GINGER-wilczak czechosłowacki Psohlavci 00:00:00
NU/NO Łukasz PTAŚ Dumi- siberian husky˛Ozon - sieberian husky Nome RzeszÓw 00:00:00
NU/NO Arkadiusz WRZOSZCZYK Petrus- Bernenski pies pasterski   00:00:00

PAWEŁKI RODZINA 2010

Miejsce Imiona Nazwiska Pies/Psy Czas
1 Piotr, Aleksandra WAJDA LOYD-Pointer˛LUNA- siberian husky 02:41:03
2 Łukasz, Paweł SEIFFERT KORA-malinois 02:45:18
3 Agata, Sebastian BARSZOWSCY CALGARY- alaska malamut 03:56:01
4 Małgorzata, Marcin WIŚNIOWSCY UDNA-hovawart˛METAXA-hovawart 04:03:18
5 Michał, Wiktoria JEŻEWSCY WIKING-husky 04:05:22
6 Aleksandra, Kamil ZAWADZKA, KULPA ARIS-alaskan malamut 04:11:40
7 Katarzyna, Jacek OSTROWSKA, HRYNIEWICKI VLAD- hovawart 04:13:00
8 Katarzyna, Jarosław JASIELSKA-JĘDRYCHOWSKA, JĘDRYCHOWSKI FLORET-hovawart 04:25:51
9 Dorota, Jarosław ŻURAWSCY,CZAJKA OPTIMUS 04:48:58
10 Jacek, Bożena, Karolina KRZYWOŃ ŁOWCA- wilczak czechosłowacki 04:53:53
11 Kamila, Marek PIESZCZOCH, LACHERA Frida- owczarek francuski, biard˛ 04:54:27
12 Małgorztat, Anna SZMACIARZ, SŁAWIŃSKA Celo- owczarek niemiecki 04:59:09
13 WENANCJUSZ,ANNA, OCHMANN LOLA-siberian husky 05:04:28
14 Elżbieta, Jolanta WRONA, HURAS ZOJA-mix 05:23:06
15 Anna, Wojciech GOGÓŁ MERCI-hovawart˛FALKOR-pon 05:37:49
16 Marta, Sławomir, Edyta TYBURSKA, KOLENKIEWICZ SURI-alaskan malamut 06:49:15
17 Anna, Roman MARSZCZYCKA MORGAN-hovawart 04:18:55
NU/NO Rafał, Kamil BUDZYŃSKI Kora- lablador 00:00:00
NU/NO Barbara, Bartosz GROMULSKA-OSOJCA,GROMULSKI BARSABEL-wilczak czechosłowacki 00:00:00
NU/NO Aleksandra, Elżbieta GRUSZKA MALCZIK-bokser 00:00:00
NU/NO Wioletta, Andrzej,Jagna JANKOWSCY ARES-alskan malamut 00:00:00
NU/NO Dorota, Julia, Marcin LEŚNIAK TAJGA-alaskan malamut 00:00:00
NU/NO Rafał, Yuki, Karen, Leo SORNEK,NAGARE-SORNEK JULA-owczarek niemiecki 00:00:00

Sponsorzy

Oficjalni Partnerzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl