Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WYNIKI ZAWODY 2009 ZŁOTY STOK 2009

ZŁOTY STOK 2009

ZŁOTY STOK MĘŻCZYŹNI MID

  numer Imię i nazwisko pies/psy drużyna czas
1 109 Tomasz Szlagor NOBA - eurodog Kudłaci 2:51:45
2 111 Wiesław Wiewiórka KASZMIR - Syberian Husky Magnum Sal 2:54:14
3 107 Krzysztof Wrona ALBA - Mix   3:01:04
4 120 Bernard Kaszta ZUZA - Alaskan Malamute Cze-mi 3:17:06
5 101 Krzysztof Paradowski VIGGO - Mix   3:23:04
6 103 Radosław Trajdos CHANUKAH - Alaskan Malamute Klub Malamuta 3:23:13
7 108 Robert Bryksa AJAS - Owczarek Belgijski Belgspeed 3:26:51
8 116 Stanisław Bohuń SZRAMA - Syberian Husky   3:33:32
9 127 Grzegorz Świszcz JACKIE - Parson Russel Terrier Belgspeed 3:53:21
10 117 Henryk Wysocki SISI - Siberian Husky Hajery 4:08:30
11 115 Piotr Miszczak PEGI - Mix Belgspeed 4:14:43
12 106 Janusz Pastewka KORA - Owczarek Belgijski Belgspeed 4:17:13
13 118 Mirosław Jadasz ACHILLES - Owczarek Belgijski Belgspeed 4:17:20
14 128 Karol Stanisławski JAZDA - Alaskan Malamute   4:21:47
15 129 Marcin Lalik TANAKA - Alaskan Malamute   4:21:48
16 112 Krzysztof Wróbel CARLO - Owczarek Niemiecki Długowłosy   4:23:05
17 85 Jakub Wiewiórka FIONA - Syberian Husky Magnum Sal 4:50:45
18 110 Łukasz Ptaś ZORKA - Siberian Husky   5:05:00
19 126 Jacek Stefanek VIRGO - Samoyed Cze-mi 5:36:36
20 105 Karol Molęda BEUTY - Siberian Husky   7:13:20
21 124PK Jacek Maszczyk - ( Towarzysko ) Z Donkiem Carlo 4:23:06
22 123PK Marcin Wójcik - ( Towarzysko ) Z Donkiem Carlo 4:23:07
23 102PK Krzysztof Kaczyński PARAGON - owczarek belgijski   4:51:08

ZŁOTY STOK KAT. RODZINA

  numer Imię i nazwisko pies/psy czas
1 152 Piotr Wajda, Aleksandra Wajda UTAH - Syberian Husky, LOYD - Pointer 2:52:32
2 148 Jarosław Huras, Adrianna Huras RASTA - Owczarek Niemiecki, 3:01:01
3 146 Urszula Kidawa, Michał Kidawa, Jakub Kidawa KREDKA - Mix 3:26:29
4 141 Diana Diczew, Filip Diczew AZJA - Owczarek Niemiecki 3:39:14
5 143 Monika Pacholska, Michał Pacholski TORA - Owczarek Niemiecki 3:39:33
6 147 Anna Rybczyńska, Tadeusz Rybczyński, Damian Rybczyński MONA - Siberian Husky, YUKA - Siberian Husky 3:40:50
7 161 Sylwester Zieliński, Katarzyna Zielińska, Martyna Zielińska BRODKA - Sznaucer Miniaturowy 3:40:53
8 160 Stanisław Gołębiewski, Tobała Anna, Tobała Magdalena REKS - Mix, ROCKY - Mix 3:49:00
9 151 Agnieszka Walczuk, Arkadiusz Walczuk ZAHAR - Doberman 4:18:32
10 95 Aleksandra Gruszka, Elżbieta Michalska-Gruszka MALCZIK - Bokser 4:24:47
11 158 Robert Pietrek, Wioleta Pietrek GRACJA - Alaskan Malamute 4:25:06
12 155 Wojciech Gloc, Małgorzata Gloc, Edyta Gloc AKI - Bokser, TIGRA - Bokser 4:31:45
13 157 Justyna Nowroth, Bartłomiej Chotowicki, Martyna Chotowicka BARET - Siberian Husky, FRIWU- Border Collie 5:05:03
14 149 Magdalena Grabiec, Jeremi Grabiec ORANGE - Siberian Husky 5:24:35
15 163 Grzegorz Sztukiewicz, Marta Sztukiewicz SAIMAR - Siberian Husky, VIRUS - Siberian Husky DNF

Sponsorzy

Oficjalni Partnerzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl