Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI UWAGA. BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT !

UWAGA. BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT !

UWAGA. Bardzo ważny komunikat: Z powody załamania pogody, opadów mokrego śniegu i wiatru nie wystartuje dystans long. Warunku panujące na terenach gdzie miała przebiegać trasa zagrażają bezpieczeństwu.
Nadleśnictwo Koszęcin (część tras przebiegała przez jego tereny) ogłosiło komunikat: „Ze względu na zagrożenie zdrowia i życia powstałego na skutek okiści Nadleśniczy wprowadza bezwzględny zakaz wstępu do lasu na terenie całego Nadleśnictwa. Zakaz obowiązuje do odwołania.”
Z kolei dosłownie przed chwilą dostaliśmy potwierdzenie, że możemy wejść na tereny Nadleśnictwa Lubliniec, tam warunki nie są aż tak złe. 
Co to oznacza? Połowa powierzchni lasów na której operowaliśmy, została zamknięta. Na chwilę obecną z pewnością nie możemy przeprowadzić dystansu long. Dystans mini jest niezagrożony w swoim pierwotnym kształcie. Mid wymaga bardzo dużej korekty, co na 1.5 dnia przed imprezą i już dawno wydrukowanymi mapami i kartami zawodników stanowi duże wyzwanie. Bierzemy się do roboty, czeka nas ciężka noc. Będziemy informować Was na bieżąco.

SPONSOR GŁÓWNY

Oficjalni Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl