Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI W najbliższą sobotę Finał

W najbliższą sobotę Finał

W najbliższą sobotę po raz ostatni w tym roku wyruszymy wspólnie na szlak. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas trasy dadzą Wam tyle samo wrażeń co i nam gdy je sprawdzaliśmy. Jakimś cudem te niezwykłe tereny są wciąż w dużym stopniu nieodkryte. Poza Wami nie spotkacie zbyt wiele osób na szlaku.

Trasa mini liczy 17 km. To komfortowa do wędrówki i bezpieczna pętla, mimo że jest w górnej granicy dystansu dla mini. Aby ukończyć mida trzeba przejść 26 km. Całość obu tych stras przebiega szlakami turystycznymi, co nie znaczy, że można iść nie patrząc na mapę – zdecydowanie nie. Chwila nie uwagi i możemy zaliczyć dodatkowe kilometry, w górach to bywa kosztowne. Longersów którzy ruszą godzinę przed resztą czeka 38 km samotnej wędrówki. Przygotowując trasy na fragmencie zarezerwowanym dla longa nie spotkaliśmy ani jednego człowieka. Jest to trasa nieco bardziej wymagająca nawigacyjnie, w jednym fragmencie trzeba wykazać się dobrą techniką w poruszaniu się z psem w trudnym, skalistym terenie.

Na trasach praktycznie nie występuje asfalt. Poza fragmentami z ubitych szutrów można spodziewać się błota. Pod kątem psich łap trasa jest idealna.

Wszystkie trasy mają wspólny bufet, gdzie będzie można uzupełnić zapasy i napić się ciepłej herbaty jeśli będzie chłodniej :)

 

 

SPONSOR GŁÓWNY

Oficjalni Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl