Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Numery startowe

Kto chce mieć numer startowy na własność? I to nie byle jaki bo z imieniem psa, a może jeszcze własnym albo nazwą drużyny...

21.10.2023 - Złoty Stok

Już niedługo spotkamy się na Finale Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Złotym Stoku. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie w zakładce Zapisy.

23.09.2023 - Wisła

Zapraszamy wszystkich dogtrekkerów w Beskid Śląski – mamy wrzesień, więc czas na edycję w Wiśle. Zapisy tutaj >>

Sanok - 26.08.2023

Uruchomiliśmy zgłoszenia na XIV Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu w Sanoku. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie w zakładce Zapisy.

Komunikat przedstartowy

O czym pamiętać przed startem w zawodach Pucharu Polski w Dogtrekkingu - obowiązkowa lektura zarówno dla nowicjuszy, jak i dla stałych bywalców.

Nowe miejsce startu

W tym roku baza imprezy w Lublińcu będzie w nowym miejscu. Start i meta zlokalizowane będą na terenie „Miejsca Rekreacyjnego przy Leśniczówce Lubliniec”.

Trasy w Lublińcu

Przedstawiamy Wami zdjęcia z tras w Lublińcu. Chihuahua będzie liczyła 5 km, Mini 15 km, a Mid 23 km. Trasy nie opuszczaja lasuani na metr!

15.04.2023 - Lubliniec

Ruszyła rejestracja na pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Zapisać się można tutaj - zapraszamy!

Kalendarz imprez 2023

Lubliniec, Pieszyce, Park Śląski... i co jeszcze? Przedstawiamy Wam kalendarz Pucharu Polski w Dogtrekkingu na nadchodzący rok. Do zobaczenia na starcie!

Nowa lokalizacja - Góry Sowie

W tym roku spotkamy się w miejscu którego jeszcze nie było na mapie Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Pieszyce - miasto w Górach Sowich, będą gospodarzem jednej z edycji w 2023 roku.
Następna strona

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl