Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

30.10.2021 - Złoty Stok

Zapraszamy na Finał Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Zapisać się można poprzez formularz dostępny w zakładce "Rejestracja".

09.10.2021 - Lubliniec

Zapraszamy na zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Lublińcu! Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Rejestracja.

18.09.2021 - Wisła

Zapraszamy na zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Wiśle! Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Rejestracja.

Ograniczamy plastik!

Od imprezy w Sanoku na bufetach i na mecie nie będą dostępne plastikowe kubki. Aby skorzystać z wody trzeba będzie posiadać własny kubek, bidon, butelkę lub inny pojemnik.

Zmiana godziny startu

Chcecie „bardziej nocny” dogtrekking? Będzie bardziej! Start przesunęliśmy na godzinę 21.00. Miejsce startu – Pola Marsowe w Parku Śląskim.

Park Śląski - Chorzów 26.06.2021

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów na nocny dogtrekking w Parku Śląskim w Chorzowie. Do pokonania będziecie mieli około 12 km trasę. Start o godz. 20. Zgłoszenia ruszają w poniedziałek.

Ważna informacja!

Termin na dokonanie opłaty startowej to 3 dni od rejestracji, po tym czasie zgłoszenia będą usuwane. Dlaczego - przeczytasz tutaj.

Ruszamy na szlak

29.05.2021 w Szczawnie Zdroju otworzymy tegoroczny sezon. Wreszcie znów możemy zaprosić Was na dogtrekking. Zapisy rozpoczęte!

Złoty Stok 17.10.2020

W zakładce rejestracja uruchomniony jest formularz zgłoszniowy na edycję w Zlotym Stoku.
Następna strona

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl