Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Dog Adventure - odwołany

Kolejna trudna decyzja o odwołaniu imprezy. Mamy nadzieję, że już ostatania w tym roku. Z pewnością jednak Dog Adventure powróci w bardziej przychylnym czasie.

Samotny Wilk - Siła Natury 18.07.2020

Zapraszamy na kolejną edycję Samotnego Wilka - Wirtualnego Dogtrekkingu. Postawowe założenia nie zmienią się, będzie jednak kilka nowośći. Wkrótce więcej informacji.

Samotny Wilk - wirtualny dogtrekking 30.05.2020

Dogtrekkingowa wataha nie może teraz wspólnie ruszyć na szlak, jednak wciąż istnieje. Dziś przypominamy nieco Samotne Wilki, jeszcze bardziej głodne lasów i gór. Dlatego zapraszamy Was aby na wpół osobno, a na wpół razem 30.05.2020 wyruszyć z psami w drogę.

Mistrzostwa odwołane

Mistrzostwa Polski w Sanoku zaplanowane na 16.05.2020 zostają odwołane w związku z bierzącą sytuacją epidemiologiczną. Mamy nadzieję, że uda nam się przeprowadzić Mistrzostwa w innym terminie. Niestety w tej chwili trudno jest przewidzieć kiedy warunki na to pozwolą.

Co, gdzie i kiedy w 2020 roku

Do podanych wcześniej dat, dopisujemy nazwy miejscowości, z których wyruszycie w tym roku na trasy Dogtrekkingu, a wśród nich nowość! Zapraszamy do udziału wszystkich właścicieli psów!

Konkurs fotograficzny

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez Alpha Spirit!

Zdjęcia z tras - Sanok

Jutro na naszym fanpage pojawi się galeria z trzech tras w Sanoku (15 km, 24 km i 37 km)
Następna strona

SPONSOR

Oficjalni Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl