Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Złoty Stok 30.10.2021

Zapraszamy na Finał Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Zapisać się można poprzez formularz dostępny w zakładce "Rejestracja".

09.10.2021 - Lubliniec

Zapraszamy na zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Lublińcu! Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Rejestracja.

18.09.2021 - Wisła

Zapraszamy na zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Wiśle! Zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Rejestracja.

Ograniczamy plastik!

Od imprezy w Sanoku na bufetach i na mecie nie będą dostępne plastikowe kubki. Aby skorzystać z wody trzeba będzie posiadać własny kubek, bidon, butelkę lub inny pojemnik.

Zmiana godziny startu

Chcecie „bardziej nocny” dogtrekking? Będzie bardziej! Start przesunęliśmy na godzinę 21.00. Miejsce startu – Pola Marsowe w Parku Śląskim.

Park Śląski - Chorzów 26.06.2021

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów na nocny dogtrekking w Parku Śląskim w Chorzowie. Do pokonania będziecie mieli około 12 km trasę. Start o godz. 20. Zgłoszenia ruszają w poniedziałek.

Ważna informacja!

Termin na dokonanie opłaty startowej to 3 dni od rejestracji, po tym czasie zgłoszenia będą usuwane. Dlaczego - przeczytasz tutaj.

Ruszamy na szlak

29.05.2021 w Szczawnie Zdroju otworzymy tegoroczny sezon. Wreszcie znów możemy zaprosić Was na dogtrekking. Zapisy rozpoczęte!

Złoty Stok 17.10.2020

W zakładce rejestracja uruchomniony jest formularz zgłoszniowy na edycję w Zlotym Stoku.

Dog Adventure - odwołany

Kolejna trudna decyzja o odwołaniu imprezy. Mamy nadzieję, że już ostatania w tym roku. Z pewnością jednak Dog Adventure powróci w bardziej przychylnym czasie.

Samotny Wilk - Siła Natury 18.07.2020

Zapraszamy na kolejną edycję Samotnego Wilka - Wirtualnego Dogtrekkingu. Postawowe założenia nie zmienią się, będzie jednak kilka nowośći. Wkrótce więcej informacji.

Samotny Wilk - wirtualny dogtrekking 30.05.2020

Dogtrekkingowa wataha nie może teraz wspólnie ruszyć na szlak, jednak wciąż istnieje. Dziś przypominamy nieco Samotne Wilki, jeszcze bardziej głodne lasów i gór. Dlatego zapraszamy Was aby na wpół osobno, a na wpół razem 30.05.2020 wyruszyć z psami w drogę.

Mistrzostwa odwołane

Mistrzostwa Polski w Sanoku zaplanowane na 16.05.2020 zostają odwołane w związku z bierzącą sytuacją epidemiologiczną. Mamy nadzieję, że uda nam się przeprowadzić Mistrzostwa w innym terminie. Niestety w tej chwili trudno jest przewidzieć kiedy warunki na to pozwolą.

Co, gdzie i kiedy w 2020 roku

Do podanych wcześniej dat, dopisujemy nazwy miejscowości, z których wyruszycie w tym roku na trasy Dogtrekkingu, a wśród nich nowość! Zapraszamy do udziału wszystkich właścicieli psów!
Następna strona

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl