Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI Zasady bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa na Mistrzostwach Polski w Dogtrekkingu 2020 w związku z epidemią COVID:

  1. Zapisy tylko on-line – żeby nie tworzyć tłoku w biurze zawodów, zrezygnowaliśmy z zapisów na miejscu, za to będziecie mieli możliwość zapisania się poprzez formularz on-line do 18 września (piątek), do godziny 17. Opłaty startowe można wnosić na konto Organizatora do 9 września (niższe opłaty startowe) lub w biurze zawodów.
  2. Obowiązek zakrywania ust i nosa: w biurze zawodów, w strefie startu (po wyruszeniu na trasę będziecie mogli zdjąć maseczki), podczas odbioru posiłku regeneracyjnego oraz podczas dekoracji.
  3. Obowiązek dezynfekcji rąk przed podejściem do biura zawodów oraz na bufecie.
  4. Obowiązek zachowania 1,5 metra odstępu od innych uczestników imprezy lub noszenia maseczki podczas całej imprezy (zawodnicy na trasie nie maja obowiązku utrzymywania odstępu, jednak jest on zalecany).
  5. Organizacja bufetu na trasie zostanie zmieniona – będzie tam na Was czekała woda w 0,5l butelkach, zapakowane wafelki i banany. Zasady na bufecie są następujące: dezynfekujecie ręce, wodą i wafelkami częstujecie się sami, banany podaje obsługa bufetu, staracie się nie robić tłoku.
  6. Dekoracja tym razem odbędzie się w maseczkach i bez uścisków dłoni, a medale zwycięzcy dostaną do ręki.

Przestrzeganie tych zasad jest ważne dla Waszego i naszego bezpieczeństwa. Pamiętajcie też, że mamy w planach jeszcze dwie imprezy w tym sezonie, a niestosowanie się do obowiązujących obostrzeń może uniemożliwić nam organizację kolejnych zawodów.

SPONSOR GŁÓWNY

Oficjalni Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl