Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: STREFA ZAWODNIKA OPŁATY STARTOWE z pakietami promocyjnymi

OPŁATY STARTOWE

 

START W POJEDYNCZEJ EDYCJI

 

Do 10 dni przed imprezą:

(ulgowy koszt uczestnictwa w zawodach pod warunkiem wysłania zgłoszenia on‑line i wniesienia opłaty do 10 dni przed imprezą)

               

* Dzieci do ukończenia 16 roku życia zwolnione są z opłaty startowej pod warunkiem dokonania zgłoszenia on-line i wniesienia opłaty za pozostałych członków rodziny w terminie do 10 dni przed imprezą.

** Pod warunkiem dokonania zgłoszenia on-line na 6. zawody.

 

W Biurze Zawodów:

               

 * W przypadku opłaty dokonywanej w biurze zawodów obowiązuje opłata 30 zł za każde dziecko które ukończyło 5 lat.

** Pod warunkiem dokonania zgłoszenia on-line na 6. zawody.

 

 PAKIETY PROMOCYJNE

 

Zasady korzystania z pakietów:

  1. Aby wykupić pakiet startowy należy wykonać przelew na konto Organizatora. W tytule przelewu należy wpisać: „Pakiet DT” oraz imię i nazwisko osoby, która będzie korzystała z pakietu, w przypadku opłaty za więcej niż 1. osobę, należy dopisać imiona i nazwiska wszystkich uczestników.
  2. Wykupiony pakiet jest przeznaczony do wykorzystania przez 1 wskazaną osobę/rodzinę . Z pakietu nie mogą korzystać zamiennie osoby trzecie.
  3. Wybór dystansu: wybierając pakiet należy "z góry" wybrać dystans na którym planuje się startować w sezonie. Można wystartować na krótszym dystansie niż  zostało to wskazane przy wyborze pakietu. Zmiana na dłuższy wymaga dopłaty w  wysokości 20 zł (płatne w biurze zawodów) bez względu na wybrany dystans.
  4. Uczestnik chcąc skorzystać z wykupionego pakietu musi wysłać zgłoszenie przez internetowy formularz zgłoszeniowy do 10 dni przed daną imprezą.
  5. Uczestnik korzystający z pakietu np. trzech imprez może zgłosić swój udział w dowolnie wybranych przez siebie trzech imprezach cyklu.

 

Wpłata wpisowego:

Może być dokonywana w formie przelewów z banków tradycyjnych, internetowych, przekazów pocztowych na konto Organizatora do 10 dni przed zawodami oraz wpłat gotówkowych w Biurze Zawodów.

W przypadku dokonania przelewu po terminie, uczestnik zobowiązany jest dopłacić różnicę w cenie w biurze zawodów.

Płatności dokonane na konto Organizatora tytułem uczestnictwa nie podlegają zwrotowi.

W tytule płatności należy wpisać nazwisko osoby za którą dokonywana jest opłata oraz nazwę miejscowości w której odbywają się zawody. W przypadku opłaty za więcej niż 1 osobę, należy dopisać imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

Numer konta na które należy dokonywać opłat startowych: 50 1020 5558 1111 1199 3660 0175

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl