Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: PARTNERZY Euphoria - Sponsor

Euphoria - SPONSOR WYDARZENIA

 EUPHORIA - Doskonale zbilansowane, euforycznie smaczne!

EUPHORIA to polska marka łączącą miłość do zwierząt, respektując ich naturę po przez dobór składników najwyższej jakości, oparta o nowoczesną technologią i specjalistyczną wiedzą. Receptury zostały opracowane z myślą o zwierzętach ze skłonnością do alergii i problemów trawiennych, dlatego są wolne od glutenu, sztucznych barwników i konserwantów. Wszystkie produkty EUPHORIA są doskonale zbilansowane, wykonane z najlepszych, lekkostrawnych surowców i są po prostu euforycznie smaczne!

 
EUPHORIA Gluten Free

Linia karm bezglutenowych, zaprojektowana z myślą o psach z wrażliwym układem pokarmowym. Bezglutenowa formuła, wolna od sztucznych barwników i konserwantów, została wzbogacona o superfoods, takie jak: czarci pazur, ostropest czy karczoch, które dostarczają niezbędnych antyoksydantów i witamin, dzięki którym karma nie tylko doskonale smakuje, ale też dostarcza składników odżywczych, wspierających zdrowie Twojego psa. Dostępne są w dwóch ulubionych przez psy smakach: wołowina lub jagnięcina oraz w kilku rozmiarach granulek: dla małych, średnich i dużych ras.

 
Proudly made in Poland

Za marką EUPHORIA stoi firma BIOFEED, polski producent, który od ponad 15 lat tworzy żywność dla zwierząt. Firma z dumą korzysta z nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań w produkcji karmy. Wykorzystując laboratoria badawcze i nowoczesne linie produkcyjne, BIOFEED dostarcza produkty spełniające indywidualne potrzeby zwierząt, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.euphoriapetfood.pl.

 

 

 

 

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl