Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: STREFA ZAWODNIKA KATEGORIE

KATEGORIE

 

W kategorii indywidualnej może wystartować jeden zawodnik z jednym lub maksymalnie dwoma psami. Indywidualnie startują osoby pełnoletnie lub osoby które ukończyły 16 lat za pisemną zgodą rodziców.

Na każdych zawodach, uczestnik zdobywa punkty za osiągnięte miejsce.
Punkty są sumowane i wliczane do klasyfikaccji generalnej Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Jeżeli zawodnik startuje we wszystkich edycjach, do sumy nie jest wliczany najsłabszy wynik.

 

 

 

 

 

 

 W kategorii rodzinnej z jednym psem może startować cała rodzina (psów może być też więcej, przy czym na jedną osobę mogą przypadać maksymalnie dwa psy). Jaka jest definicja rodziny? To członkowie najbliższej rodziny np. mąż, żona, syn, córka, brat, siostra itp. lub osoby zamieszkujące z psem we wspólnym gospodarstwie domowym. Należy pamiętać, że rodzina musi razem wystartować, razem pokonać całą trasę i w tym samym czasie przejść przez metę.

Rodziny, tak samo jak zawodnicy indywidualni, zdobywaja punkty za osiągnięte miejsca na poszczególnych zawodach, po czym punkty te są sumowane i wliczane do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Jeżeli rodzina startuje we wszystkich edycjach, do sumy nie jest wliczany najsłabszy wynik.

 

 

 

  

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl