Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: STREFA ZAWODNIKA DYSTANSE

DYSTANSE

 
Długość trasy: ok. 5-7 km

Kategorie: indywidualna i rodzinna

Dla kogo? Coś dla małych, ale walecznych. Czyli dla rodziców startujących z małymi dziećmi, dogtrekkerów którzy chcą przyzwyczajać możliwie najwcześniej swoje młode psy do atmosfery zawodów (nie ma limitu wieku) i tych, którzy chcą po prostu zobaczyć jak to jest na dogtrekkingu, ale mają obawy przed startem na dłuższym dystansie. Jest jeszcze jedna istotna grupa osób: Rdzice, dzieci i przyjaciele, którzy towarzyszą osobom startującym na dłuższych dystansach - te osoby (i tylko te osoby) mogą pójść na krótką trasę nawet bez psa.

Klasyfikacje: Na dystansie Chihuahua nie prowadzimy klasyfikacji, dystans nie jest wliczany do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w Dogtrekkingu - miejsca oraz czasy osiągnięte przez uczestników podawane są jedynie informacyjnie.

Gdzie? O dostępności tego dystansu na kolejnych imprezach będziemy informować na bieżąco.

 

 

Długość trasy: ok. 15 km

Kategorie: indywidualna i rodzinna

Dla kogo? Mini to dystans stworzony głównie z myślą o debiutantach i rodzinach z dziećmi. Wybierają go też właściciele młodych lub starszych psów. Trasa Mini jest łatwa nawigacyjnie, a dystans 15 km pokonać może na prawdę każdy. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy Ty i Twój pies poradzicie sobie na Dogtrekkingu, to Mini jest właśnie dla Ciebie!

Klasyfikacja: Kobiety, Mężczyźni, Rodziny

Gdzie? Dystans dostępny na wszystkich edycjach Pucharu Polski.

  

 

 

Długość trasy: ok. 25 km

Kategorie: indywidualna i rodzinna

Dla kogo? Mid to już bardziej wymagający dystans, jednak nie powinni mieć z nim problemów aktywni właściciele psów, szczególnie ci obeznani w turystyce górskiej. Można go potraktować sportowo walcząc o jak najlepszy czas lub typowo turystycznie i nastawić się na dłuższą wycieczkę w towarzystwie psa, rodziny i przyjaciół – wybór należy do Ciebie!

Klasyfikacje: Kobiety, Mężczyźni, Rodziny

Gdzie? Dystans dostępny na wszystkich edycjach Pucharu Polski.

 

 

 

Długość trasy: ok. 40 km

Kategorie: indywidualna i rodzinna

Dla kogo? Long to dystans tylko dla wytrawnych Dogtrekkerów. Jeśli wybierasz "Longa" to musisz być pewien swoich sił i, co bardzo istotne, znać możliwości swojego psa! Na Longu nie ma żartów - 40 km to, szczególnie w górach, duża odległość, a każdy błąd nawigacyjny może tą trasę jeszcze wydłużyć.

Klasyfikacje: Kobiety, Mężczyźni, Rodziny

Gdzie? Zawody na dystansie Long zostaną warunkowo przeprowadzone podczas Mistrzostw Polski (szczegóły w Regulaminie)

 

.

 

UWAGA: Podane długości tras są orientacyjne (dokładną liczbę kilometrów do przejścia podajemy ok. 2 tygodnie przed zawodami) i dotyczą one przejścia trasy drogami/ścieżkami według punktów kontrolnych wyznaczonych na mapie.

 

 

 

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl