Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: PARTNERZY Pokusa for Health - Sponsor

Pokusa for Health - SPONSOR WYDARZENIA

Właściciele zwierząt domowych zwracają coraz większą uwagę na to, czym żywią swoich czworonogów. Chcąc w pełni zaspokoić ich potrzeby, liczy się dla nich nie tylko skład karm ale również ich suplementacja. Jako marka Pokusa for Health wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując kompletną suplementację dla psów i kotów, opartą o wiedzę i doświadczenie specjalistów z zakresu żywienia i dietetyki zwierząt. Wiemy, że receptą na długie i szczęśliwe życie czworonogów jest zbilansowana dieta.

Od początku swojej działalności w 2015 roku, staliśmy się liderem w produkcji suplementów dla zwierząt domowych. Przez niemal 10 lat obecności na rynku petfood oferta produktowa naszej marki poszerzyła się również o suche i mokre karmy oraz przysmaki i kosmetyki do pielęgnacji.

Nasze produkty zawierają składniki, które są źródłem naturalnych antyoksydantów, witamin i minerałów. Dbamy o ich najwyższą jakość, mając na uwadze zdrowie i dobrą kondycję pupili, dlatego pakujemy je w czystej postaci, świeżo po zmieleniu.

Suplementy Pokusa for Health są regularnie badane w akredytowanym laboratorium, posiadamy certyfikat GMP+ FSA, który jest potwierdzeniem, że spełniamy wszystkie warunki i wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa pasz. Nasze produkty sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale również z wielu krajach w Europie. Znajdziesz je w zlokalizowanych w całej Polsce sklepach zoologicznych, salonach groomerskich, gabinetach weterynaryjnych i klubach sportowych oraz w wielu sklepach internetowych, w tym własnym, dostępnym pod adresem www.pokusa.org.

 

 

 

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl