Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WIRTUALNY OPŁATY STARTOWE

OPŁATY STARTOWE

SAMOTNY WILK - Wirtualny Dogtrekking


Na opłatę startową składa się cena pakietu startowego + koszt wysyłki.

Pakiet startowy 40 zł
Dodatkowy pakiet startowy (opcja dla rodzin) – 40 zł

Wysyłka:
  • do paczkomatu InPost – 12 zł (w formularzu zgłoszeniowym prosimy o podanie numeru paczkomatu, swój paczkomat znajdziesz na stronie firmy InPost, pod adresem: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat)
  • do domu - kurier InPost – 13 zł
  • do domu - kurier DPD – 16 zł
 
Powyższe ceny wysyłki, dotyczą wysyłki na terenie Polski. Koszt wysyłki zagranicznej będzie ustalany indywidualnie, w celu ustalenia kosztu wysyłki zagranicznej, należy skontaktować się z Organizatorem przed dokonaniem zgłoszenia.
 
W przypadku wykupienia większej ilości pakietów startowych (maksymalnie 4), z wysyłką pod jeden adres, uczestnicy ponoszą koszt wysyłki jeden raz.
Aby skorzystać ze wspólnej wysyłki należy w formularzu zgłoszeniowym, w polu „Uwagi do wysyłki”, wpisać: „Wspólna wysyłka z /imię i nazwisko drugiego Uczestnika/”.

Opłaty należy wnosić na konto Organizatora najpóźniej na 9 dni przed wydarzeniem (decyduje data księgowania na koncie Organizatora).

W tytule płatności należy wpisać nazwisko osoby za którą dokonywana jest opłata oraz „DT wirtualny”, np. Kowalski, DT wirtualny. W przypadku opłaty za więcej niż jedną osobę, należy dopisać imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

Dane do przelewu:
Sportshooter
ul. Cieszyńska 7
41-500 Chorzów
Numer rachunku:
50 1020 5558 1111 1199 3660 0175
 
 

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl