Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: DOG ADVENTURE FORMUŁA

FORMUŁA DOG ADVENTURE

 

Jeśli lubisz spędzać czas w górach z psem, mniej ważny jest dla Ciebie czas pokonania trasy, za to liczą się piękne widoki i dobre towarzystwo to ta impreza skierowana jest prawdopodobnie do Ciebie.

Dog Adventure to etapowy dogtrekking. Dla siebie i swojego psa wybierzesz jedną z dwóch tras przewidzianą na każdy etap, godzinę startu, a nawet dzień kiedy chcesz rozpocząć przygodę. To impreza bez „napinki”. Tutaj liczą się: psy, ludzie, góry, widoki, czas spędzony na szlaku i wspólne ognisko, gdy już z niego zejdziemy. Przy okazji będziesz mógł nauczyć się udzielania pierwszej pomocy swoim psom i przećwiczyć nabytą wiedzę.

 

Miejsce:   Rycerka Górna - Beskid Żywiecki. Baza imprezy zlokalizowana będzie na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Krepol".

Data:  Rok  2021

 

Trasy, starty, godziny:

Do przejścia są 2 etapy, każdy liczący ok. 20 km (lub ok. 10 km). Przygodę możesz rozpocząć w piątek lub w sobotę, w zależności od tego kiedy pojawisz się w bazie. Jeśli zaczniesz w piątek, w niedzielę masz „wolne” i czas na spokojną regenerację. Jeśli wyruszysz w sobotę, w niedzielę czeka Cię II etap. Wybór należy do Ciebie.

Na Dog Adventure godzina startu zależy od Ciebie – startujesz kiedy uznasz, że to właściwy moment, musisz jednak zmieścić się w widełkach czasowych:

piątek:      11.00 – 16.00

sobota:     9.00 – 12.00

niedziela: 9.00 – 10.00

 

Klasyfikacja, pomiar czasu, dyplomy:

Będziemy mierzyć czas za pomocą chipów w numerach startowych. Prowadzona będzie klasyfikacja z informacją o pokonanych przez uczestników kilometrach oraz czasem przejścia. Nie planujemy przyznawać nagród za kolejność zajętych miejsc – wszyscy uczestnicy otrzymają imienny dyplom z swoim wynikiem (czas, pokonane kilometry).

 

Pakiet startowy:

 • numer startowy z chipem (elektroniczny pomiar czasu, do oddania po zakończeniu imprezy)
 • kolorowa mapa z oznaczonymi punktami kontrolnymi, karta zawodnika
 • pamiątkowa koszulka
 • imienny dyplom dla każdego uczestnika
 • opieka lekarzy weterynarii
 • przysmaki dla psa

 

Noclegi, wyżywienie:

Możesz spać w domkach, pokojach lub namiocie w bazie. Możesz też zaplanować nocleg we we własnym zakresie. W zależności od wybranej opcji zapewniamy częściowe lub pełne wyżywienie. W wypadku opcji z noclegiem trzeba pamiętać, że domki są wieloosobowe dlatego preferujemy zgłoszenia kilkuosobowych grup (rodziny, znajomi) i tych osób którym nie przeszkadza nocleg z obcymi osobami i psami.

Opcja z noclegiem:

Do dyspozycji są pokoje i domki 4 – 8 osobowe oraz kilka miejsc na namioty.

Wyżywienie (dostępna będzie wersja wegetariańska):

 • śniadanie w sobotę i niedzielę
 • obiadokolacja w piątek i sobotę

 

Opcja bez noclegu:

Wyżywienie (dostępna będzie wersja wegetariańska):

 • 2 x obiadokolacja

 

Warsztaty:

W trakcie Dog Adventure będą przeprowadzone warsztaty z udzielania pierwszej pomocy psom. Przewidziana jest praktyczna część zajęć (zakładanie opatrunków, przenoszenie psa itp.)

 

Opieka weterynaryjna:

Nad bezpieczeństwem Waszych psów będzie czuwało dwóch lekarzy weterynarii.

 

Dodatkowe informacje:

 1. Psy biorące udział w imprezie muszą posiadać szczepienia przeciw wściekliźnie (niezbędne jest aktualne zaświadczenie)

 2. Jedna osoba może być przewodnikiem maksymalnie dwóch psów.

 3. Wskazane jest posiadanie latarek czołowych, w wypadku pokonywania tras po zmroku - obowiązkowe.

 4. Uczestnicy mają obowiązek sprzątać po swoich psach na terenie obozu i terenach zabudowanych przez które prowadzą trasy.

 5. Jeśli będzie taka konieczność, zarówno przed startem jak i po powrocie z trasy będziesz mógł schłodzić psa w górskiej rzece tuż obok miejsca startu.

 6. Uczestnicy zobowiązują się przestrzegać regulamiu Dog Adventure który od 24.07.2020 będzie dostępny w zakładce Regulamin.

 7. Wydarzenie może zostać odwołane nie później niż 14 dni wcześniej, w sytuacji gdy nie zgłosi się wystarczająca liczna osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

SPONSOR GŁÓWNY

Oficjalni Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl