Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI Dog Adventure - odwołany

Dog Adventure - odwołany

 

Dog Adventure... musi zaczekać. Rok 2020 to rok trudnych decyzji. Niestety musieliśmy podjąć kolejną, o odwołaniu Dog Adventure.

W założeniu Dog Adventure to inne wydarzenie niż Puchar Polski. Tutaj jeszcze ważniejszy jest akcent towarzyski, przygoda i wakacyjny luz. Czy jednak uda nam się zachować ten charakter przy rosnącej niemal co dnia liczbie zachorowań? Obawiamy się, że nie. Sami też o to pytacie... Dlatego nie chcąc robić czegoś „na siłę” i psuć chyba niezły pomysł organizacji etapowego dogtrekkingu podjęliśmy taką decyzję.

W naszym odczuciu wcześniejsze ryzyko było na akceptowalnym poziomie, dzisiaj co raz trudniej nam sobie wyobrazić organizację wspólnego ogniska dla 50 osób przy dwukrotnie większej liczbie zachorowań niż jeszcze niedawno.

Na Dog Adventure mieliście przez 3 dni być na krótkim ale intensywnym urlopie z psem i podobnymi sobie ludźmi. Chodziło o to żeby w pełni wypoczywać i dobrze bawić się. Nie mamy pewności, że pod koniec sierpnia będziemy w stanie Wam to zagwarantować

Z pewnością jednak Dog Adventure powróci w bardziej przychylnym czasie.

 

 

 

SPONSOR GŁÓWNY

Oficjalni Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl