Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI Park Śląski - Komunikat przedstartowy

Park Śląski - Komunikat przedstartowy

 
Przypominamy Wam o ważnych sprawach przed startem. Przeczytajcie uważnie i do zobaczenia w Parku!
 
1. Nie zapomnij szelek, liny, smyczy, miski, latarki, wody dla psa na trasę itd.
2. Nie zapomnij o KSIĄŻECE ZDROWIA PSA, paszporcie lub zaświadczeniu o szczepieniu przeciw wściekliźnie – szczepienie musi być ważne.
3. Nie karm psa bezpośrednio przed startem – to niebezpieczne dla psa (!). Robimy to minimum na 3 - 4 godziny przed startem, w ilości o połowę mniejszej niż zwykle. Najlepiej dać psu tylko poranny posiłek.
4. Do Parku Śląskiego wjeżdżamy od strony ulicy Chorzowskiej. Plan sytuacyjny oraz program znajdują się w Wydarzeniu. Osoby zapisane przez internet otrzymają w biurze zawodów wjazdówki uprawniające do bezpłatnego parkingu.
5. Bezwzględnie sprzątamy po swoich psach.
6. Pod żadnym pozorem przez cały czas trwania imprezy nie puszczamy psów luzem.
7. Na trasie nie będzie bufetu – zabierz tyle wody dla psa ile będzie niezbędne na pokonanie 12 km (nie mniej niż 1 litr).
8. Pamiętaj aby z telefonów awaryjnych, które są na karcie zawodnika, korzystać wyłącznie w razie wyższej konieczności (!) Telefony służą głównie do informowania nas jeśli wystąpią problemy u psa.
9. Na trasie staraj się śledzić swoje położenie na mapie.
10. Tempo dostosowujemy do panujących warunków i możliwości swojego psa. Pamiętaj: opowiadasz nie tylko za siebie, ale przede wszystkim za bezpieczeństwo i komfort Twojego psa.
 
 
 
 
 

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl