Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI Komunikat przedstartowy - Lubliniec

Komunikat przedstartowy - Lubliniec

 
Najważniejsze sprawy przed startem w Lublińcu:
 
1. Nie zapomnij szelek, liny, smyczy, miski, kubka na bufet, wody i miski dla psa na trasę itd.
2. Nie zapomnij o KSIĄŻECZCE ZDROWIA PSA, paszporcie lub zaświadczeniu o szczepieniu przeciw wściekliźnie – szczepienie musi być ważne.
3. Bazą imprezy jest amfiteatr w Parku Leśnym w Lublińcu. Biuro zawodów będzie czynne w piątek w godzinach 19.00 – 20.00 oraz w sobotę 8.00 – 9.30. Prosimy - nie przyjeżdżajcie na ostatnią chwilę.
4. Starty odbędą się osobno dla każdego dystansu dystansu: Mid - godz. 10.00, Mini - godz. 10.15, Chihuahua - godz. 10.30.
5. Nie karm psa bezpośrednio przed startem – to niebezpieczne dla psa (!). Robimy to minimum na 3 - 4 godziny przed startem, w ilości o połowę mniejszej niż zwykle. Najlepiej dać psu tylko wieczorny posiłek.
6. Początek trasy będzie pilotowany przez samochód którego nie można wyprzedzać.
7. Na punktach kontrolnych będą do przepisania hasła oraz perforatory. Jeśli startujesz pierwszy raz przeczytaj: http://bityl.pl/sys8H
8. Na bufecie nie będzie jednorazowych kubków, zabierz własny kubek, bidon...
9. Bezwzględnie sprzątamy po swoich psach.
10. Pod żadnym pozorem przez cały czas trwania imprezy nie puszczamy psów luzem.
11. Pamiętaj aby z telefonów awaryjnych, które są na karcie zawodnika, korzystać wyłącznie w razie wyższej konieczności (!) Telefony służą głównie do informowania nas jeśli wystąpią problemy u psa.
12. Tempo dostosowujemy przede wszystkim do możliwości swojego psa. Pamiętaj - to Ty jesteś liderem Waszego teamu i odpowiadasz nie tylko za siebie, ale przede wszystkim za bezpieczeństwo i komfort Twojego psa.
 
 
 
 
 

SPONSOR GŁÓWNY

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl